MÖBLER / Kistor / Kista 7314032
nr 731 4032
Kista
Trä, 1700-tal, längd: 46
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
650 kr
måndag 12 december 2011
kl 18:31:51
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr
Pakistanska mattor
Kista
Kondition: slitage
nr 731 4032
Kista
Trä, 1700-tal, längd: 46
Kondition: slitage
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 650 kr |
måndag 12 december 2011 |
Pakistanska mattor